Zaproszenia do udziału w badaniach oraz Konferencji

Szanowni Państwo,
 
Poniżej znajdą Państwo linki do informacji o konferencji dotyczącej sektora nieruchomości oraz badań z tego obszaru. Zachęcam do wzięcia udziału w konferencji oraz w badaniach ankietowych.
 
3rd International Land Management Conference - 14 - 15 marca 2024
 
Temat 1: Czy poprzez zrozumienie wartości społecznej i zmian klimatycznych możemy budować systemy własności gruntów, które będą zarówno odporne na zmiany otoczenia, jak i przeciwdziałały wykluczeniu społecznemu?
Temat 2: W jaki sposób poprzez zarządzanie gruntami możemy wspierać efektywność  i sprawiedliwość  na rynku gruntów?
Temat 3: Jakie podejścia mogą zastosować partnerzy rozwojowi, aby pomóc w osiągnięciu lepszych skutków reform sektora administracji gruntami?
Temat 4: LINK – Specjaliści na wczesnym etapie kariery i młodsi naukowcy - innowacje w badaniach i praktyce
Więcej informacji i zgłoszenie streszczenia: 3rd International Land Management Conference, 14-15 March 2024 – LINK (landinternational.network).
 
Przejrzystość rynku nieruchomości
 
Badanie realizowane wraz z FIG, RICS, TEGOVA I IVSC dotyczące funkcjonowania rynku nieruchomości i zarządzania nieruchomościami. Zapraszamy do udziału w badaniu: https://uwe.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_6zCR9PWpZsuo63A
 
Bezpieczeństwo w złożonych środowiskach miejskich
 
Systematyczne i skoordynowane wdrażanie rozwiązań bezpieczeństwa w złożonych środowiskach miejskich wśród osób starszych i szczególnie narażonych. Zapraszamy do udziału w badaniu: https://uwe.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_6Kh07coOEBbysom.
 
dr hab. Radosław Wiśniewski, prof. uczelni
Przezes Towarzystwa