Przejdź do treści

Informacje Organizacyjne

 

Dane kontaktowe:

 
dr hab. Małgorzata Krajewska, prof. PBS – Przewodnicząca
.................. – z-ca Przewodniczącego
................
................
................ 
................
 
Dane kontaktowe:
 
Bydgoszcz:
 
..............
tel. +48 ................
 
Olsztyn:
 
mgr Anna Borkowska
tel. +48 89 523 36 63
 
 

Sposób rejestracji wpłat na konferencję naukową:

  1. Opłaty wnoszone za pośrednictwem Uczelni - wystawiamy rachunek na uczelnię (nadawcę przelewu bankowego) i wysyłamy pocztą na adres uczelni.
  2. Opłaty wniesione za pośrednictwem kont osobistych - rejestrujemy na kasie fiskalnej - paragony będą do odebrania u organizatorów podczas konferencji.
  3. Opłaty wnoszone za pośrednictwem kont osobistych - osoby ubiegające się o wystawienie faktury proszone są o przekazanie informacji o chęci otrzymania faktury oraz dane do faktury (imienna - imię i nazwisko oraz adres; zwykła - nazwa nabywcy, adres oraz NIP) na maila: ksiegowosc@tnn.org.pl  w przeciągu 7 dni od chwili dokonania przelewu. Po tym terminie nie będziemy mieli prawnej możliwości wystawienia faktury.

Proszę także zgłaszać na mail: ksiegowosc@tnn.org.pl wszystkie prośby o umieszczenie dodatkowych informacji na fakturze.


Miejsce konferencji

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
ul. Aleja Warszawska 39, 10-081 Olsztyn
tel. +48 89 522 99 29; kom. +48 669 999 057
www.bwplushotelolsztynoldtown.pl/pl/
 

O nas

Towarzystwo Naukowe Nieruchomości istnieje od 11 lutego 1994 roku. Zrzeszamy założycieli oraz członków zwyczajnych, wśród których znaczącą część stanowią profesorowie i doktorzy reprezentujący różne dziedziny nauki, głównie związane z nieruchomościami. Naszą misją jest rozwijanie i upowszechnianie wiedzy na temat gospodarowania przestrzenią, wyceny zasobów majątkowych oraz popularyzacja osiągnięć nauki w tych obszarach.